įmonių teisė

Imonių teisė
Įmonių teisė

Įmonių teisė – tai verslo teisės sritis, nagrinėjanti teisinius įmonių veiklos santykius. Įmonių teisė apima viešųjų įstaigų, uždarųjų akcinių bendrovių, mažųjų bendrijų, asociacijų veiklą.

Ši teisės sritis svarbi praktiškai visuose verslo etapuose. Dar tik planuojant steigti įmonę ar bendrovę, šią sritį išmanantys teisininkai padės pasirinkti tinkamiausią įmonės statusą ir parengs visus įmonės steigimui reikalingus dokumentus. Pradėjus veiklą dažnai susiduriama su prekės ženklo registravimo klausimu. Šioje srityje taip pat reikia atsižvelgti į teisinius niuansus, norint išvengti nesklandumų ateityje. Verslo pasaulyje susiduriama su įvairiausiomis situacijomis, todėl įmonių teisė yra glaudžiai susijusi su įmonėse vykstančiais procesais. Norint be klaidų atlikti įmonių reorganizavimo ar pavadinimo keitimo, akcijų pirkimo ar pardavimo procedūras verta atsižvelgti į įmonių teisės nuostatas. Tuo tarpu kreipiantis į kredito įstaigas dėl ilgalaikės paskolos įmonei dažniausiai neišvengiama teisinio audito. Ši procedūra naudinga ir tuo atveju, kai ketinama vykdyti įmonės pirkimo – pardavimo sandorį. Šiuo atveju teisinis auditas leidžia įvertinti įmonės būklę, jos turtą, santykius su kitomis organizacijomis.

Mes teikiame profesionalią įmonių teisės pagalbą šiais klausimais:

  • Įvairių rūšių juridinių statusų steigimas. Konsultacijos, tinkamiausio juridinio statuso (viešųjų įstaigų, uždarųjų akcinių bendrovių, mažųjų bendrijų, asociacijų) pasirinkimas ir dokumentų rengimas.
  • Įmonių reorganizavimas. Klausimai, susiję su įmonių jungimo ir skaidymo būdais, pertvarkymu, atskyrimu, restruktūrizavimu, bankrotu, šių procesų koordinavimas.
  • Akcijų pirkimas/ pardavimas. Konsultacijos akcijų pirkimo/ pardavimo klausimais.
  • Įmonių teisinis auditas. Įmonių turto, veiklos, santykių su partneriais patikra siekiant gauti daugiau informacijos, kai planuojamas įmonės pirkimas, vykdomi susiliejimai ar investavimas.
  • Įstatinis kapitalas. Konsultacijos ir dokumentų rengimas mažinant ar didinant įmonės įstatinį kapitalą.
  • Pavadinimo keitimas. Klausimai, susiję su įmonės pavadinimo keitimu, jo registravimu.
  • Prekės ženklas. Dokumentų, susijusių su įmonės prekės ženklo registravimu rengimas.
  • Individualių klausimų  sprendimas. Kitų su administracine teise susijusių problemų sprendimas, dokumentų ruošimas ir klientų atstovavimas.

Mūsų patirtis ir kompetencija įmonių teisės srityje gali būti naudinga Jūsų verslui. Jei turite klausimų ar Jums reikalingas profesionalus dokumentų rengimas, drąsiai kreipkitės į mus. Rūpinkitės savo įmonės pelningumu, o mes pasirūpinsime teisiniais niuansais.