Skolų išieškojimas

Skolu isieskojimas
Skolų išieškojimas

Skolų išieškojimas skambinkite +37066761146

Skolų išieškojimas – tai įstatyminiais aktais pagrįstas procesas, kuriuo kreditorius siekia atgauti iš skolininko laiku negrąžintą pinigų sumą. Skolų išieškojimas gali būti vykdomas ikiteisminiu (be teismo proceso) ir teisminiu (pagal teismo nutartį) būdu.

Ikiteisminis skolų išieškojimas su mūsų pagalba – tai:

➢ Paprastas procesas, kuriam pradėti tereikia turėti skolą įrodančius dokumentus
➢ Profesionaliai parengtų raginimų grąžinti skolą siuntimas skolininkui elektroniniu paštu, gyvenamuoju adresu bei kontaktavimas su skolininku telefonu
➢ Poreikiui esant, derybų vedimas, skolos grąžinimo grafiko sudarymas, priminimų siuntimas skolininkui dėl periodinių įmokų
➢ Įmokų priežiūra ir ataskaitų siuntimas kreditoriui
➢ Esant skolininko nemokumui, alternatyvų ieškojimas: vekselių parengimas ir pasirašymas, turto įkeitimo procesas

Teisminis skolų išieškojimas su mūsų pagalba – tai:

➢ Sprendimas dėl tinkamiausių teisminio skolų išieškojimo veiksmų
➢ Reikiamų dokumentų parengimas ir pristatymas atitinkamoms institucijoms
➢ Skolos priteisimo proceso koordinavimas kai planuojamas skolos priteisimas dokumentinio proceso tvarka ar teisenos tvarka
➢ Atstovavimas kreditoriui teisme
➢ Teismo išduotų vykdomųjų dokumentų pristatymas antstoliui

Skolų išieškojimas ir jo sėkmė priklauso nuo teisininkų, kuriems patikimas šis darbas. Mes esame profesionalų komanda, kurios tikslas, kad kiekviena skola būtų grąžinta!

Savaime suprantama, kad skolą visuomet norima atgauti kuo greičiau bei nepatiriant didelių išlaidų. Šias galimybes suteikia ikiteisminis skolų išieškojimas. Šiuo atveju teisininkai koordinuoja skolos grąžinimo procesą ne teisminiu keliu – t.y. siunčia skolininkui raginimus atsiskaityti, informuoja apie skolos negrąžinimo pasekmes bei nuolat kontaktuoja su skolininku ir klientu. Kai kuriais atvejais, jei toks sprendimas tenkina kreditorių, taikomas skolos grąžinimas dalimis. Tuomet teisininkai sudaro mokėjimo grąfiką, poreikiui esant paruošia papildomus reikalingus dokumentus ir prižiūri įmokų mokėjimo procesą visą skolos grąžinimo laikotarpį.
Išieškant skolą teisminiu būdu taip pat reikalinga teisininkų pagalba. Pirmiausia, teisininkai paruoš atitinkantį formą ir reikalavimus ieškinį teismui bei pridės visus naudingus dokumentus, įrodančius skolą. Be to, atsižvelgę į situaciją, konsultacijos metu pasiūlys geriausią problemos sprendimo būdą, pavyzdžiui, kreiptis į teismą supaprastinto proceso tvarka.

Mes teikiame profesionalią skolų išieškojimo pagalbą šiais klausimais:
● Ikiteisminis ir teisminis skolų išieškojimas. Ikiteisminio skolų išieškojimo proceso vykdymas, raginimų atsiskaityti siuntimas skolininkui, įmokų priežiūra. Teisminio skolų išieškojimo dokumentų rengimas, ieškinio sudarymas, atstovavimas teisme.
● Skolų priminimai. Popierinių ir skaitmeninės formos priminimų apie skolą siuntimas paštu ir el. paštu.
● Atsiskaitymų priežiūra. Skolos grąžinimo dalimis priežiūra, terminų sekimas ir įmokų koordinavimas.
● Beviltiškų skolų nurašymas. Konsultacijos ir proceso vykdymas, kai kreditoriui nėra galimybės atgauti skolą (skolininkas miręs, bankrutavęs, likviduotas) siekiant pripažinti įsiskolinimą beviltišku ir susigrąžinti pelno mokestį ar pridėtinės vertės mokestį.
● Kreditorių reikalavimai. Konsultavimas ir priežiūra siekiant išpildyti kreditoriaus reikalavimus ir tenkintinas sąlygas.
● Skolų prevencija. Priminimų siuntimas siekiant išvengti nemokumo ir uždelstų skolų.
● Skolininko atstovavimas. Konsultavimas, dokumentų rengimas, atstovavimas teisme ar derybiniuose procesuose.
● Individualių klausimų sprendimas. Kitų su skolų išieškojimu susijusių problemų sprendimas, dokumentų ruošimas ir klientų atstovavimas.

Mes pasirūpinsime efektyviu Jūsų skolos išieškojimu. Orientuojamės į naudą Jums, netaikome jokių išankstinių mokesčių, todėl esame suinteresuoti kuo greičiau ir sklandžiau išieškoti Jūsų skolą.